خوش آمدید بزرگترین وبلاگ طرفداران لینکین پارک درایران - اطلاعاتی درباره ی لینکین پارک
درباره وبلاگ

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

ابر برچسبها

نظرسنجی

آمار وبلاگ

Linkin Park

تبلیغات پیامکی

 1. قبل از اینكه گروه تصمیم بگیره اسم گروهشون رو Linkin Park بذارن یه چند تا اسم هم تو ذهنشون بود :

Clear ; كه اسم مورد علاقشون بود.
Probing Lagers
Platinum Lotus Foundation
Ten PM Stocker

2. In The End قرار بود اسمش Untitled باشه.
Somewhere I Belong قرار بود اسمش Shifter بشه.
One Step Closer قرار بود اسمش Plaster بشه.
Cure For The Itch قرار بود اسمش Mr.Hahn بشه.

3. Esaul نسخه قدیمی از آهنگ A Place For My Head است كه اسم یكی از دوستان گروه Linkin Park هست.

4. Super Xero نسخه قدیمی از آهنگ By Myself است.

5. متن آهنگ One Step Closer زمانی نوشته شد كه Linkin Park حدود 2 هفته وقت صرف نوشتن متن برای آهنگ Runaway كرده بود و در آخر هم به نتیجه نرسیده بودند و بیان كننده این بود كه چقدر تو كارشون ناكام بودند.

6. یه تصور غلطی وجود داره كه بعضی ها Points Of Authority رو به نام Vertical Limit میشناسن چون یه نسخه از این آهنگ در فیلم Vertical Limit اجرا شده بود.

7. Phoenix زمانی كه گروه اسمش هنوز Xero بود و Linkin Park نشده بود برای اجرای تور با گروه Snax از Xero جدا میشه. Phoenx برای آلبوم Hybrid Theory بیس نزده و بیس های این آلبوم رو Kyle زده. بعد از اینكه Phoenix تور خودش با Snax به پایان میبره دوباره به عنوان بیسیست ثابت به گروه بر میگرده. به هر حال Phoenix بیسیست ثابت Xero بود و Kyle Christner هم بیسیست آلبوم Hybrid Theory و Scott هم بیسیست موقت Linkin Park بود تا Phoenix به گروه برگرده.

8. قبل از اینكه آلبوم Hybrid Theory منتشر بشه گروه یه سری تغییرات در تعدادی از آهنگها ایجاد كرد تا حس و حالتهای موجود در آهنگها ساده تر و قابل درك تر باشن.

9. طبق گفته Chester سخت ترین تور گروه اولینش بود چون تنها یك مدیر داشتند و حمل و نقلشون هم با یك كاروان بود ( RV یا همون ماشینهای واگن دار ) و هیچ كارگر و همراهی هم برای نقل و انتقال وسایلشون نداشتند و بعد از هر تور مجبور بودند كه با همون كاروان برگردند و بارها هم خراب شده بود و خلاصه اینكه كلی سختی كشیدند.

10. وقتی Linkin Park تورهای خودشون رو شروع كردند بیسیست های زیادی داشتند و در آخر هم یه بیسیست به نام Scott به طور موقت استخدام كردند كه جزو گروه نبود.

11. در توری كه Linkin Park با Papa Roach گذاشت Papa Roach به گروه LP لقب Linkin Park Rangers رو داد و LP هم به Papa Roach لقب The Broken Home Boys رو دادند.

12. Scott Kozeil در اولین تورهای Linkin Park قبل از اینکه Phoenix به گروه برگرده Bass زد و در ویدیو كلیپ One Step Closer هم حضور داشت.

13. آلبوم Hybrid Theory در قسمت آلبوم های پرفروش سال 2001 رتبه اول رو به دست آورد و در مدت یك سال در Chart هفتگی رتبه كمتر از هفتم نگرفتند و در مدت هفت ماه هم جزو 15 گروه اول بودند.

14. بالاترین رتبه ای كه Hybrid Theory در Billboard بین 200 بدست آورده رتبه دوم بوده كه آلبوم Reanimation هم همین رتبه رو بدست آورد.

15. Chester اسم بچه خودش كه Draven Sebastian Bennington هست رو از فیلمی به نام The Crow ورداشته.

16. Linkin Park برای فیلم های زیر قطعه موسیقی ساخته :

Valentine, Little Nikki, Dracula (2001), ECW Anarchy Rocks, Queen of the Damned, the Family Values Tour 2001 CD, و Matrix Reloaded

17. Linkin Park از ماركهای زیر در لباسهاش استفاده میكنه :

Ben Davis, Triple Five Soul, OK47, Alpha Numeric, Tribal, Hanes Tee's, Ecko, Enyce, Converse, Etnies, Kappa, D.C. Shoes, Adio, Axion, Mecca, Replicant, Project Dragon, Spitfire, Adidas و Drunknmunkyنوشته شده توسط :دانیال باقری
سه شنبه 23 آذر 1389-01:18 ق.ظخوش آمدید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic